קריוקי | קריוקי לילדים

קריוקי לילדים - 054-7333994

 

גם הילדים שלנו רוצים להיות כמו הנערים והנערות אשר מופיעים בטלוויזיה. חשבתם על זה פעם, כמה צעירים וצעירות בארץ רוצים להיות זמרים ולהפגין את כישוריי השירה שלהם אל מול קהל רחב ולעיתים מול כל עם ישראל?

 

העליה החדה אשר מתרחשת בהזמנת אירוע קריוקי לילדים היא ממש לא מקרית, הכייף הזה של לאחוז מיקרופון ביד ולשיר ממש כמו זמר מהשורה הראשונה פשוט עושה את זה לילדים ולכן זאת הפכה להיות אטרקציה כל כך פופולארית בשבילם.

 

"הילדים של היום זה לא הילדים של פעם" כך לפחות אמא שלי אומרת... ואין לי שום ספק שהמבוגרים ביניכם שקוראים עכשיו את שורות אלה מהנהנים בראשם בחיוב. תחום הפקות ימי ההולדת עבר תהפוכות רבות בשנים האחרונות וככל שעוברות וחולפות להן השנים ההוצאה הכספית על ארגון יום הולדת לילדים הולכת והופכת ליקרה יותר ויותר.

 

אחת האפשרויות שלכם למסיבת יום ההולדת של הילד או הילדה היא קריוקי, התחום של קריוקי לילדים תפס לאחרונה מקום חשוב מאוד במסיבות שונות שמארגנים לצאצאים שלנו.

 

הפעלה של קריוקי היא הפעלה שמתאימה לסוגי אירועים שונים ומגוונים (בניגוד לשאר ההפעלות המוצעות לכם בתחום האירועים) קריוקי לילדים אפשר להזמין לסוגים שונים של חגיגות: מסיבת סוף שנה (בליווי ובשיתוף של ההורים), ימי הולדת, מסיבת פורים, הדלקת נרות חנוכה, מסיבת פרידה מילד/ה שעוברים בית ספר ועוד....

 

כמובן שבאירועים רבים מוסיפים עוד אטרקציות שונות בנוסף להפעלת הקריוקי כמו למשל דוכני מזון, משחקי ווידאו שונים, שולחנות משחק ועוד... כל זה נועד בעיקר כדי להעסיק את הילדים עד כמה שניתן, וזאת כדי שלא נמצא את עצמנו מאבדים עליהם שליטה.

 

מחפשים צוות קריוקי לאירוע שלכם? אנחנו מציעים גם שירותי קריוקי למבוגרים או לכל אירוע משמח אחר!

 

טיפים למסיבת קריוקי לילדים בשנת 2014:

 

לעיתים טיפים קטנים שלא נראים חשובים במיוחד יכולים להיות אלה שישדרגו לנו את המסיבה, הנה מספר טיפים שריכזנו במשך השנים בהם אנחנו מעבירים מסיבות קריוקי לילדים:

 

  • במידה ויום ההולדת של הילד או הילדה מתקיים בחודשי הקיץ, כדאי וחשוב מאוד לשים לב לכך שיש אור יום עד השעה 19:00 לפחות. במידה ואתם מזמינים צוות קריוקי לאירוע, הקליפים של הקריוקי מוקרנים באמצעות מקרן. נכון לכתיבת שורות אלה (ספטמבר 2013) עדיין לא הומצא המקרן שמצליח להקרין באור יום מלא (וגם שהילדים יוכלו לראות את הקליפים האלה). לכן, מסיבת קריוקי לילדים שנערכת בשעות שכאלה חייבת להיות במקום סגור (לדוגמא סלון של בית) וכך גם יהיה ניתן לשלוט על עוצמות האור מבחוץ באמצעות התריסים.

 

  • בהמשך לטיפ הקודם - בימים חמים במיוחד כדאי ואף מומלץ לקיים את המסיבה במקום סגור וממוזג.

 

  • במסיבות של כיתה שלמה כדאי לשלב צוות קריוקי אשר מציע פעילויות נוספות מלבד הקריוקי (משחקים/ ריקודים). כאשר מדובר במסיבה של בנים ובנות ביחד קשה מאוד להחזיק אותם רק על קריוקי במשך שעתיים.

 

  • לא מומלץ לחבר יותר משלושה מיקרופונים! למרות שזה תמיד נראה שכמה שיותר מיקרופונים זה יותר טוב, במידה ויותר משלושה ילדים שרים ביחד, זה לא ממש דומה לשירה אלא לאוסף של צעקות.

 

  • במידה ואתם רוצים שכל ילד או ילדה יצאו ממסיבת יום ההולדת עם פרס כלשהו, כדאי לברר אם המפעיל אם הוא זה שמביא את הפרסים או אתם.

 

  • אם ישנו יום קבוע בשבוע או שבועיים שבו מגיע עוזרת אל הבית, כדאי לעיתים לקבוע את יום המסיבה בדיוק יום לפני יום הניקיון של הבית (מן הסתם הילדים לא ממש יתחשבו בזה שהבית נקי וסביר להניח שלאחר המסיבה הבית לא יישאר נקי כפי שהיה לפניה).

 

מסיבת קריוקי לילדים בשנת 2014 – מה השתנה?

 

לילדים שלנו נרצה תמיד לתת את הטוב ביותר, זה נכון לכל תחום ובעיקר לתחום של פעילויות לילדים ביניהן תיכלל גם פעילות של קריוקי לילדים. שנת 2013 הפכה להיות אחת השנים הדומיננטיות בתחום הקריוקי וזאת בעיקר בעקבות חיקוקו של חוק הרעש או זה שזכה לכינוי "חוק הקריוקי".

 

קריוקי לילדים היא פעילות אשר מתקיימת ברוב המקרים בשעות אחר הצהריים או הערב המוקדמות ולכן היא כמעט ולא סופגת בכלל את השינויים שחולל אותו חוק רעש. הילדים אוהבים מאוד את ההרגשה של "להיות זמר" או לאחוז מיקרופון וגם אם הם צועקים במיקרופון בחוזקה חוק הרעש לא ממש תופס במקרה הזה (מכיוון שזה עדיין בשעות שבהן מותר לעשות רעש סביר).

 

מסיבת קריוקי לילדים היא פעילות מהנה גם בשנת 2013 למרות שהיה נראה שהטרנד הזה של קריוקי יחזיק רק שנים בודדות בתחום של הפעלות ילדים אומנם בחודשי הקיץ ישנן קבוצות קטנות של ילדים שמזמינים ערכת קריוקי או צוות של קריוקי אל החצר של הבית ועושים כמה של שעות של קריוקי עם החברים מהכיתה או מהקבוצה בצופים.

 

במסגרת הפעילויות שמפעילי הקריוקי השונים מציעים לילדים, חשוב מאוד לשמור על מקוריות ויצירתיות בתוכן של ההפעלה וזאת מכיוון שהילדים שלנו אוהבים תכנים עדכניים, מקוריים ומעניינים – כאלה שמצליחים להחזיק אותם במשך שעתיים לפחות. קריוקי לילדים בסיגנון דה וויס היא רק אחת מההפעלות אותן אנחנו מציעים ללקוחות שלנו.

 

אז במידה ואתם מתכננים מסיבת קריוקי לילדים מתישהו בשנת 2013 כדאי שתזכרו את כל הדברים שצוינו מעלה, ובמידה ויש לכם ספק לגבי קיום של מסיבה כזאתי בגלל חוק הרעש החדש, אתם תמיד מוזמנים לשלוח לנו מייל בנוגע לספקות/ שאלות שיש לכם על החוק הזה או להתקשר אלינו.

 

קריוקי לילדים בחופשת הקיץ – פעילות מומלצת בהחלט:

 

כעת כשאנחנו מספר ימים בודדים לאחר יום העצמאות ניתן כבר להריח בחוץ את ריחו של הקיץ. העלים הצבעוניים כבר נשרו מצמרות העצים ובקרוב מאוד ישטוף אותנו גל של אירועי קיץ במקומות פתוחים, אם זה פסטיבלים המוניים או מסיבות פרטיות שאנחנו מארגנים, תמיד יהיה כדאי לשלב גם קריוקי לילדים בפעילות שאנחנו מתכננים.

 

גל תכניות הילדים שפקד את מסך הטלוויזיה שלנו בחורף 2012 הביא את הילדים אל קידמת הבמה, אם זה דרך תכניות ריאליטי למיניהן הקשורות הן לשירה או לבישול וידיעת השפה העברית. הילדים של היום יודעים בדיוק מה הם רוצים שיהיה במסיבה שלהם ואיך היא הולכת להיראות. באותה מידה הם גם יהיו ביקרותיים במצב שמשהו במסגרת חגיגות יום ההולדת או מסיבת הכיתה לא ייראה להם.

 

לפני מספר שנים היה נראה שרק בני הנוער רוצים להיות כוכבים ולשיר מול קהל של עשרות אלפי אנשים, היום זה יכול להיות גם ילד בן עשר שירצה לכבוש את ליבו של הקהל. אז מה נארגן לילד או לילדה שלנו בקיץ הקרוב, אם כולם מדברים כל כך על קריוקי לילדים אז למה שלא ננסה את הפעילות הזו גם במסיבה של הילדים שלנו.

 

יש מסיבות שפונות לרוב  לגילאים קטנים (שבע, שמונה) אשר מתחילות בשעות אחר הצהריים המוקדמות. במידה ואתן רוצות לארגן לילד שלכן מסיבת קריוקי בשעות האלה כדאי לשים לב שיש צורך במקום סגור וזאת מכיוון שאת מילות הקריוקי רואים על גבי אשר מכוון אליו מקרן, באור יום מלא לא ניתן לראות את ההקרנה של המקרן גם אם יהיה מדובר על מקרן בעל עוצמת אור חזקה ביותר. כדי למצוא פיתרון לעניין הזה כדאי לתכנן את האירוע כבר מראש במקום סגור (אפילו שקיץ בחוץ לעיתים המזגן יכול לייצר מזג אויר נעים עוד יותר) או שיש להזמין מפעיל קריוקי אשר עובד עם מסך פלזמה כך שיהיה ניתן לראות את כתוביות הקריוקי לילדים גם אם אור יום עדיין שולט בחוץ.

Google+

קריוקי לילדות - לבנות
לעיתים רוצים לארגן קריוקי לילדות מפני שחוששים קצת שהבנים יעשו בלאגן, מחפשים קריוקי לבנות רוצה להזמין רק את החברות שלך ולעשות קריוקי לילדות?
שירי קריוקי לילדים
מחפשים שירי קריוקי לילדים? כמארגנים אירוע קריוקי לילדים לא יודעים תמיד מה הם השירים המתאימים ביותר ואם יש אותם, בדף הזה נרכז לכם את כל השירים שיש בקריוקי לילדים
שירי קריוקי לילדים ברבאבא ציפי שביט
השיר ברבאבא של ציפי שביט נמצא במאגר של מפעילי קריוקי רבים במסגרת קיום של אירועי קריוקי לילדים אם זה בבית פרטי או במסיבות סוף שנה. מחפשים שירים לילדים?
שירי קריוקי לילדים - גלשן דני סנדרסון
אחד מהשירים המוזמנים ביותר באירועי קריוקי לילדים הוא גלשן של דני סנדרסון, מפעיל קריוקי לילדים מגיע אל האירוע שלכם ומספק לילדים שלכם את כל השירים שהם אוהבים